eZpravodaj.cz

12.12.2011

Vyber půjčku ještě dnes, zn. spěchá

Zařazen do: Půjčky a úvěry — admin @ 12.15

Vánoce se blíží a Vy byste rádi koupili Vašim blízkým něco hezkého pod stromeček. Kouknete do peněženky a tam se na Vás směje tak akorát šupina z kapra.

Nic nekupovat a uskromnit se, nebo si někde půjčit?  A pokud si půjčit, tak kde?

Osobně doporučuji zvolit spíše cestu úspor, protože jsem měl příležitost poznat, jaká rizika může taková rychlá půjčka skrývat. Na druhou stranu chápu i ty, kteří potřebují půjčit pár tisíc před výplatou a dají přednost rychlému získání peněz teď hned.

Rychlá půjčka může být vítaný pomocník v případě menších částek vypůjčených na krátkou dobu. Pomocník je to ale pouze v případě, pokud člověk ví, za jakých podmínek si půjčuje, je srozuměn s tím jaká je u dané půjčky roční procentuální sazba nákladů a je schopen nést riziko sankčních poplatků a pokut, pokud se mu nepodaří půjčku v termínu zaplatit.

To vše jsou rizika známá a alespoň průměrně finančně zdatný zájemce o půjčku si dovede spočítat, že nebankovní půjčka Home Credit, u které není vyžadováno ručení ani potvrzení příjmu, je pro jejího poskytovatele podstatně více riziková než například půjčka v bance, kde jsou tyto zajišťovací instrumenty standardně používány. Z toho samozřejmě vyplývá, že nebankovní půjčka bez zajištění musí mít podstatně vyšší úročení a další související poplatky.

Na zájemce o rychlou půjčku ale čeká ještě jedno riziko. Na trhu se v poslední době objevila řada společností, která se chce přiživit na touze lidí rychle si půjčit peníze.  Tyto společnosti ale v některých případech vůbec žádnou půjčku poskytnout nechtějí. Pouze zinkasují od zájemce o půjčku zálohu a poté mu oznámí, že půjčka byla zamítnuta, ale zálohu že vrátit nemohou, protože se jedná o poplatek za zpracování žádosti.

Na webu Top-Půjčka.cz jsme pro Vás proto připravili nabídku prověřených poskytovatelů půjček, kteří Vám půjčku skutečně poskytnou. Důkladné porovnání poplatků, úročení či RPSN a s tím související výběr nejvýhodnější půjčky už je na Vás.

Komentáře: 5 »

 1. Podvodnych firem, ktere se snazi vydelavat na financne negramotnych lidech se v posledni dobe vyrojilo opravdu hodne.

  Komentář od Podvodné půjčkové firmy — 12.12.2011 @ 12.15

 2. To je pravda, já přišel o 6000 kč, když jsem zaplatil poplatek podobné firmě! Dobrou zkušenost naopak mám s http://www.bezpoplatku.org

  Komentář od Pavel — 20.12.2012 @ 11.19

 3. Bohužel s podvodným jednáním mám vlastní zkušenost. Přišel jsem o pár tisíc na poplatcích a už je ani půjčku neviděl :( Moc jsem dalším nabídkám nevěřil, ale nakonec mě přesvědčila půjčka přes http://www.ipujckabezregistru.cz, žádné poplatky, podmínky solidní a půjčku jsem měl asi do týdne.

  Komentář od Aleš — 21.12.2012 @ 11.53

 4. Já kvůli vykutáleným lichvářům přišla od dost peněz na poplatcích. Spokojená jsem byla s půjčkou od http://www.nejpujcky.com

  Komentář od Alena — 3.1.2013 @ 13.40

 5. Já mám dobré zkušenosti s půjčkami přes http://www.pujckado24h.cz

  Komentář od Petra — 3.1.2013 @ 14.14

RSS komentářů k tomuto příspěvku. TrackBack URL

Napsat komentář