V průmyslu je kladen důraz na sofistikované technologie obrábění, které by měly splňovat přísné požadavky na konstrukci a výrobu. V oblasti obrábění se v současné době používá například CNC laser, což je zařízení využívající vysoce výkonný laserový paprsek k řezání i gravírování materiálů.

V první řadě vás nadchne, že je CNC laser velice přesný, zejména při řezání složitých tvarů a malých otvorů.

Co je CNC laser?

Stejně jako ostatní CNC stroje, tak i CNC laser se při řezání spoléhá na počítačové číslicové řízení a počítačové instrukce (respektive G-kód). CNC laser se od běžných CNC strojů mírně odlišuje svou konstrukcí a taktéž způsobem řezání.

Samotné řezání je totiž bezkontaktní proces založený na tepelném zpracování, přičemž CNC laser je vybaven laserovou hlavou se zaostřovací čočkou a tryskou.

Kdo pracuje s CNC laserem?

O CNC zpracování plechu se postará společnost Fletonex s.r.o. s dlouholetými zkušenostmi v této oblasti. Portfolio služeb je však mnohem širší, než si dokážete představit. Hlavní činností je však zpracování plechu, který profesionální tým dokáže ohýbat, tvarovat, vyřezávat, ba dokonce i svařovat. Zakládá si na precizním výsledku, přesnosti a rychlosti. Právě dané vlastnosti jsou v průmyslu velice žádoucí.

Fletonex s.r.o. se stane vaší pravou rukou, protože vám dokáže připravit vše od návrhu přes výpočty až po realizaci. Se svými CNC stroji zpracovává na zakázku i ocelové, hliníkové a nerezové plechy.

Samozřejmě v nabídce nechybí ani výpalky z plechu, o jejichž výrobu se starají kvalitní laserové stroje. Budete nadmíru spokojeni s výsledkem. V případě potřeby je možné zajistit i dopravu po celé České republice, ale výrobky nesmí přesahovat délku 6 metrů.

Fletonex s.r.o. se stane vaší pravou rukou a spolehlivým partnerem.