Málokteré záměry Vám budou vycházet podle představ. Nesmíte však věšet hlavu a spolehněte se na zkušenějších jedinců. Převedou Vás nejtěžšími rozhodnutími chvílemi, ale i radostmi, kterým rozhodně neuniknete. Snažte se vnitřně motivovat. Zejména ve chvíli, kdy se situace bude jevit jako bezvýchodná.

PRÁCE

Uvažovali jste o tom, že byste požádali o vyšší plat? Myšlenka zní dobře, ale nechoďte do této iniciativy bez širší podpory. Spojte se s kolegy, pokud takovou možnost máte, a společně jděte za lepší výplatní páskou. Nadřízený Vaše požadavky pochopí a je velká šance, že Vám vyhoví. Určitě ale netlačte na pilu. Pokud narazíte na mimořádně tvrdohlavého jedince, nezapomeňte, že je někdy lepší přehrát bitvu, ale vyhrát válku.

VZTAHY

Neustupujte, když budete pod palbou. Zatněte se a jděte si za svým, i kdybyste měli působit tvrdohlavě. Lidé se Vás budou často snažit nastavit na svou vlnovou délku. Není to na škodu, ale dávejte si pozor na to, komu se otevřete. Selhání blízkého člověka se Vám bude jevit jako zrada. Ve skutečnosti ale bude nutně potřebovat Vaši podporu. V rozumné míře podávejte pomocnou ruku. Klidně zariskujte i v partnerském vztahu. Budete mít hned několik výhodných možností, jak jej upevnit.

PENÍZE

Budete mít všechny předpoklady na toulavé boty. Pokud máte v záloze kapitál, nic Vás nezaskočí. Při letní dovolené spíše obracejte peníze v ruce, více peněz na cestování budete mít až koncem roku. Pokud se Vám podaří nahromadit více než obvykle, dopřejte si i nějakou exotiku. Trochu Vás zradí elektronika, takže se připravte na menší investici v hodnotě několika stovek eur.

ZDRAVÍ
Ušetřete si peníze na masáže. Mohou se objevit problémy se zády i s pohybovým aparátem. Nezapomeňte vždy důkladně uvolňovat svalstvo, klidně sáhněte i na jednoduché formy meditace. Odpočívejte s knihou a ovocným talířem. Namísto vysedávání za počítačem nebo televizorem raději věnujte své večerní hodiny krátkým, ale intenzivním procházkám.