let vrtulnikem

Už jste si někdy vyzkoušeli výlet v pravém slova smyslu? Vyleťte na prohlídkovou trasu soukromým vrtulníkem a budete ohromeni, s kolika nádhernými zážitky se vrátíte na zem. Létání je o svobodě, o krásách prostoru bez hranic a o pohledu na svět z míst, kam lidská noha nemůže vkročit. Robinson vás vezme na projížďku.

Odpočívejte aktivně a prožívejte každou vteřinu

Jistě jste už slyšeli o tom, že chvíle strávené aktivním odpočinkem přinášejí po několika minutách větší uvolnění než hodiny lenošení. Co teprve, když takovým aktivním odpočinkem bude adrenalinový zážitek? Prožijte neopakovatelné momenty v kabině soukromého vrtulníku.

Čekají vás prohlídkové trasy s výhledem na krásy stověžaté Prahy, zvolna ubíhající tok řeky Vltavy nebo milý Průhonický zámek. Let je nabitý zážitky a poutavými momenty, každá vteřina vás rozveselí. Není lepší útěk od nabitého pracovního programu, než když se nad něj povznesete.

Vypravte se do vzdušného ráje

Let vrtulníkem si vychutnáte v naprostém soukromí, protože do kabiny se může posadit jen velmi málo cestujících. Vyhlídkové trasy jsou plánovány pro dva nebo tři pasažéry, a dokonce si můžete do letového plánu přidat své oblíbené místo. Soukromý let vrtulníkem vám to umožní. Nebo se svěříte precizně zpracovanému vyhlídkovému programu.

Nejdelší lety trvají hodinu a půl a můžete obdivovat kaskádu řeky Vltavy, vypravit se po proudu řeky Sázavy nebo se nechat unášet až do ráje. Zatím jen toho českého. Už při pěší procházce si každý návštěvník Český ráj zamiluje, co teprve ve chvíli, kdy nad ním kroužíte a obdivujete každý detail těchto majestátních skalních útvarů.

Zážitkový let dárkem

Seznamte se s fotogalerií a vyberte si trasu, co se bude vašim blízkým nejvíce líbit. Populární je let vrtulníkem Mladá Boleslav nebo let vrtulníkem Praha. Jakmile vyberete a objednáte, můžete zážitek předat formou dárkového poukazu. Zakoupit ten nejkrásnější dárek trvalo méně než 2 minuty! Radost z dárku, ale zůstane napořád.

Vrtulník jako aerotaxi Praha

Je před vámi náročná cesta a potřebujete vše stihnout v krátkém čase? Věděli jste, že si můžete objednat vrtulník? Vezme vás kamkoliv po Evropě a garantuje vám rychlou a pohodlnou přepravu. Aerotaxi Praha je skvělým dopravním prostředkem. Cena za službu je více než příznivá, neváhejte ji vyzkoušet.