Když vytvoříte novou pracovní pozici, obvykle očekáváte, že ji co nejdříve obsadíte, aby váš byznys mohl naplno fungovat. Mnoho podnikatelů a firem je někdy překvapeno, když zjistí, že je hledání mnohem těžší než si na začátku mysleli. Ne každý chce na svého zaměstnance čekat půl roku nebo svěřovat hledání specializovaným personálním agenturám a utrácet tak statisíce korun za nábor pracovních sil. Proto je vhodné zvolit efektivní způsob jeho hledání a to hledáním na internetu.

Bez pracovních portálů se dnes neobejdete

Někdy je zaměstnance je možné najít ve svém okolí, někteří zaměstnavatelé tak používají ke hledání billboardy, letáky nebo informují o nové pozici na své webové stránce, v rádiu či inzercí v tisku. Při hledání je třeba uvažovat tak, že čím více lidí oslovíte, tím více uchazečů dostane šanci se vám ozvat a můžete následně vybírat z množství vhodných kandidátů. Většina lidí dnes hledá práci právě na pracovních portálech, proto byste měli hledat zaměstnance právě zde i vy. 

Vybrat si jeden portál není vždy rozumné řešení, pracovních portálů je mnoho a lidé jich často používají více. Pracovní portál Personalistka.cz má s inzercí pracovních pozic dlouholeté zkušenosti a postará se o rychlé a především cenově výhodné nalezení nových zaměstnanců. Pracovní inzerát může vyvěsit on-line prakticky ihned. Personalistka.cz je navíc propojen i s vyhledávači práce a díky tomu pomáhá oslovit velké množství uchazečů o práci na více místech internetu současně.
Společnost Personalistka.cz vám zajistí nabídku inzerce práce na míru a osloví tak tuzemský pracovní trh, abyste měli zaměstnance co nejdříve a je jedno, jestli hledáte zaměstnance na plný pracovní úvazek nebo třeba jen brigádníky. Spolupráce se specialistou na problematiku personální inzerce a náboru je vždy dobrou volbou při hledání nových zaměstnanců a obsazování volných pracovních pozic.

123jobs

123jobs recenze

123 jobs recenze zkušenosti