Znovu a znovu si každá žena dopřeje klidnou chvilku sama pro sebe, kdy se rozmazluje. Moment, kdy si dopřává, jen to nejlepší a zaslouží si čisté potěšení, luxus a podněcující lichotky. Kolekce Lisca Selection pro podzim a zimu 2018 je proto zaměřena a vytvořena pro smyslnost a luxusní pocit s důrazem na ženskost a ženské křivky.

SVŮDNÉ MOTIVY A PODMANIVÉ DETAILY

Průsvitné krajky, které poodhalují smyslnou nahotu, síťoviny, saténové úplety, dekorativní stuhy, které zdůrazní váš sex-appeal. Modely jsou bez zbytečných švů, které se zaměřují na smyslnost a svůdnost. Plyšové detaily, průhledná plisé, krystaly Swarovski, to vše je sametový luxus, který zdůrazňuje hřejivost a plodnost ženských křivek. Elegantní výšivky, stylizované květinové vzory, měkká průsvitná krajka, krystalové ozdoby jsou určené všem moderním požitkářkám, které chtějí romantický komfort. Extravagantní a trendy modely, balkonetové podprsenky, lehké a transparentní podprsenky i atraktivní podvazkové pásy přesvědčí i ty nejnáročnější fashionisty. Kolekce je k dispozici ve velikostech košíčků od A po E.

NEJEN SPODNÍ PRÁDLO

Lisca Selection je zbarvena to petrolejově zelené a fuchsiově růžové barvy. Kromě toho zde naleznete také modely v klasické černé. Všechny modely mohou být libovolně doplněny sexy modely z kolekce nočního prádla a denních oděvů Lisca Fashion.

 

www.lisca.cz