Máte rádi wellness a rádi byste si jej dopřáli i během letošní zimy? Možná chcete obdarovat někoho ze svých blízkých, poukazem, s nímž by se vydal do vyzkoušeného a kvalitního wellness hotelu s těmi nejlepšími masážemi a péčí, na kterou se nezapomíná. Pokud i vy patříte k milovníkům sauny, koupelí, zábalů, masáží, nebo vybíráte pobyt někomu jinému, nechte se inspirovat, kde jsou návštěvníci maximálně spokojení.

Krásné lázně Rožnov pod Radhoštěm

Pokud se rozhodnete pro lázně Rožnov pod Radhoštěm, nebudete své investice litovat. Navštívit můžete pivní lázně i spoustu wellness procedur, které místní wellness hotely nabízí. Kromě toho se ve volných chvílích dá věnovat lehké turistice, např. podél údolí řeky Bečvy, vyjít na horu Radhošť nebo se podívat do krásného a známého skanzenu, který můžeme často vídat i v relacích v televizi. Valašské muzeum v přírodě stojí za vidění, jestliže zde budete trávit 3, 4, dny nebo více, nenechte si jej ujít. Podíváte se do tamní hospůdky, ochutnáte skvělé dobroty a podíváte se na vystoupení řemeslníků, řemeslný jarmark nebo festival, pokud budete mít štěstí.

Vyhledávané lázně Lednice

Lednice je proslulá svým krásným zámkem a zámeckou zahradou. Lednicko – valtický areál se líbí všem návštěvníkům, kteří si ho mohou plně užít, třeba když navštíví lázně Lednice. Ty využívají jodobromovou vodu ke koupelím, příznivě působí na pohybový a oběhový systém, na neurologické nemoci, na gynekologické potíže i popáleniny. Fungují jako preventivní, regenerační a omlazující koupele pro ženy i muže.

Všechny malebné lázně a jejich lázeňské pobyty, jako třeba i v případě, že se podíváme na lázně Třeboň, najdete na webových stránkách spa.cz. Třeboň právě teď nabízí 43 lázeňský pobytů. Neváhejte a podívejte se na kompletní nabídku. Je z čeho vybírat.