Vibrátor je skvělý přítel do postele a určitě vás nikdy nezklame. Pokud si ho tedy vyberete správně. Ne každý vibrátor, po kterém sáhnete vám musí vyhovovat. Aby splnil svůj účel na sto procent, musí vám dokonale sednout. Vibrátory pro ženy jsou rozsáhlou kategorií, vyberte si z ní takový, který vám splní všechno, co od něj očekáváte.

Vibrace ano nebo ne? 

Ještě před tím, než přejdete k samotnému nákupu, rozmyslete si, zda chcete vibrující erotickou hračku nebo nevibrující – tedy dildo. Každý preferuje něco jiného a oproti typickému vibrátoru jsou dilda mechanické náhrady mužského penisu bez vibrace, jsou ohebnější, flexibilnější, jsou vodotěsné a můžete je použít ihned a nemusíte hledat baterky. Snadno se udržují a jako bonus jsou často vybavena přísavkou, díky které pak dobře drží na rovné podložce. Při použití můžete mít volné ruce a využít je jinak. Dobře se tak hodí pro hrátky s partnerem. 

Vhodný materiál

Na materiálu, ze kterého jsou vibrátory pro ženy vyrobeny, je nejlepší rozhodně nešetřit. Některé materiály totiž mohou vyvolávat alergické reakce, a těm je nejlepší vyhnout se už předem. Nejlepším materiálem je stoprocentní lékařský silikon. Jde o ten samý materiál, který se používá i v plastické chirurgii. Proto je naprosto zdravotně nezávadný, nevyvolává alergické reakce, je velmi příjemný na dotek a pachově neutrální. Vibrátor by se vám také měl líbit i svým vzhledem. Vyberte si tvar i barvu, které jsou vám nejpříjemnější. 

Velký nebo malý aneb jak vybrat vhodnou velikost

U mužů na výběr nemáme a musíme vzít to, co je od přírody dáno. Ale u svého vibrátoru tuhle volbu máme. A tak ženy často s vidinou lepšího uspokojení sahají po větších modelech, ale pak jsou velmi zklamané. I tady totiž platí, že méně je někdy více. Pokud si kupujete úplně první vibrátor, vybírejte spíše ty menší nebo střední. Časem si pak můžete pořídit i větší, ale potřeba to vyzkoušet. 

Vibrátory samy o sobě, svým tvarem i intenzitou vibrací vás uspokojí, jsou to přeci jenom hračky, a tak je důležité si s nimi umět hrát. Okořeňte si svůj sexuální život – hlavně musíte být sama spokojená.