Interiér podle znamení zvěrokruhu, toto vám zaručeně nesmí chybět!

I když nebudete spát se širákem pod hvězdami, znamení určí, v jakém prostředí se budete cítit skutečně doma. Pojďte s námi zjistit, co vám hvězdy nadělili do vínku v otázce bydlení. Jde totiž o horoskop, který vás bude provázet po celý život.

Ostatní právě čtou: Perte a sušte ekologicky, vždyť chemie je všude už dost!

Beran

Oheň, vášeň, dobrodružství. Je to průkopník trendů a bonviván energie. Takže potřebuje místnosti, které nejsou jako stará škola, ale stále něčím inspirují. Milují moderní kousky designu, ale radost jim udělá i minimalismus a ultra moderní prvky. Milují červenou a plamenné akcenty. Do sedačky z červené kůže v obývacím pokoji se zamilují.

Býk

Tomuto znamení vládne Venuše, a tak miluje komfort, bezpečí a útulnost. Býk má rád tradiční luxus, nechá se rozmazlovat klasikou. Nesmí však chybět zelená barva a pohodlná pohovka, na níž se vyleňoší i ze špatných dní.

Ostatní právě čtou: čisťoučká domů? Těchto 9 věcí vám dokonale vyčistí jen obyčejný, levný líh

Blíženci

Komunikace je heslem tohoto znamení, a proto potřebují kolem sebe vše, co na nich dobře působí. Navíc jsou tak trochu rozpolcenou osobností a rádi mísí styly. Potrpí si na velké knihovny s množstvím knih. Spojují trendovost s lehkostí a bílá barva je něco, co u nich prostě musí být. Bez moderní knihovny by jejich domov nikdy nebyl kompletní.

Rak

Útulný a nenáročný domov je měřícím snem. Rozhodně nechce vnímat domů jako něco, co ho zatěžuje. Libuje jednoduché, pohodlné věci a přímo zbožňují dědičné předměty, které vytvářejí jisté propojení s předky. Milují také bílou barvu a malé galerie z fotorámečků, alb a ze vzpomínkových předmětů.

Lev

Král bytového luxusu. Miluje lesklé a zlaté doplňky, velké a poutavé dekorace, je to znamení, které se jednoduše nenarodilo do garsonky, ale do loftu. Miluje maximalismus, miluje zlatou barvu a potřebuje být obklopen luxusními doplňky i materiály. Tehdy se cítí, že je na správném místě.

Panna

Rozený detailista, takže domů musí být přesně organizovaný, uklizený a z přírodních materiálů, které vytvářejí naturální kontakt. Proto právě zemité barvy lahodí duchu panny. Miluje i množství pokojových rostlin a živá stěna je přesně to, o čem celý život sní.

Váhy

Umělecky založené znamení, které také miluje, pokud v životě a v domácnosti všechno harmonicky ladí. Proto je pro váhy důležité zařízení v příjemných přechodech, ne v protikladech a v kontrastech. Přesto mají rádi moderní design, světle modrou nebo růžovou barvu. Jsou zatížení i na vztahy, takže velkou jídelna pro celou rodinu si neodpustí.

Štír

Rafinovaná povaha, která vyžaduje i rafinovaný domů. Mají rádi černou barvu a luxus tomuto znamení také není cizí. Překvapují novinkami a samých jejich těší, pokud nejsou v zařízení domova tuctovými, ale mají čím ohromit okolí. Potrpí si na tmavší barvy a huňatější materiály.

Střelec

V duši dobrodruh a doma exot. Miluje zařizování v různorodých stylech. Střelec si udělá každý pokoj jinou, a to klidně i v orientálním duchu nebo v lidové tradici. Je to znamení, které se chce cítit i doma jako na dovolené, a proto nejvíce inklinuje k BOHO stylu. Indigová barva mu rozjasní oči a miluji stěny obložené suvenýry z cest.

Kozoroh

Zkrátka klasik. Miluje hezky, čistě a vkusně zařízený interiér. Nepotřebuje vyčnívat z davu a je absolutní fanatik do skandinávské kombinace jednoduchosti a útulnosti. Nepohrdne ani starožitnostmi, barva mu lahodí lehká šedá a potřebuje mít dobře organizovanou a velkou skříň.

Vodnář

Miluje věci, které jsou jiné, takové, co mu vyrazí dech, a tak vypadá i jeho představa o dokonalém příbytku. Eklektický, avšak často poněkud avantgardní styl. Je to znamení, které se dobře vyzná v organizovaném nepořádku. Miluje modrou a dřevěné doplňky.

Ryby

Přitahuje jejich moře a pohoda, proto musí být pro ně příbytek hlavně prostorem na relax. Učaruje jim zařízení v lehkém stylu s nádechem zenu, buddhistické doplňky, bavlna a batika. Je to znamení, pro které je domov jeho relaxační zónou, kterou si chce vytvořit podle představ.