Mnoho domácností i firem se dostává do situace, kdy po přibližně 15 letech spokojeného používání žaluzií, potřebují jejich výměnu. Ať už máte žaluzie dávno a chcete je nahradit, pokazily se vám relativně nové žaluzie, ale také v případě, že chcete koupit náhradní díl na okno, pomůže vám společnost Správa oken s.r.o. z Prahy.

Aby byly vaše žaluzie opět hezké a reprezentativní

Společnost se specializuje na opravy oken, výměnu žaluzií i jejich náhradní díly, ale koupíte zde v případě zájmu i kvalitní venkovní stínění. Právě díky ní mohou i stará okna, která neplní svou funkci tak dobře, jak mají, sloužit zase jako dřív.

Pokud se podíváme na žaluzie do oken, které najdeme ve většině nemovitostí, tady si je můžete vybrat z mnoha barev lamel i profilů. Nechybí varianta celostínící i standardní. Na míru vyrobené žaluzie jsou do 14 dnů expedovány na vaši adresu. Jejich cena se počítá dle metráže. Použít můžete jednoduchý konfigurátor, s nímž všechny specifika u žaluzií zadáte velmi rychle.

Zajímat se můžete i o zdánlivé drobnosti, kterými je možné žaluzie vybavit. Velmi užitečná je např. spojka řetízku žaluzie, která dělá žaluzie bezpečnějšími zvláště pro malé děti. Pokud je na řetízek vynaložena vyšší zátěž, např. kdyby se dítě do řetízku zamotalo, spojka se rozpojí. Předchází se tak např. udušení dítěte.

Vaše okna budou zase v pořádku

Stává se vám, že se vaše okna po otevření stále zavírají, a vy tak nemůžete bez zarážky nechat otevřeno dokořán? Anebo vám okna při zavírání drhnou, takže musíte vynaložit vyšší sílu, což jim škodí? Pak potřebujete zřejmě seřízení oken, což tato firma také dělá.

Podívejte se na webové stránky spravaoken.cz. Najdete zde vše, co se týče opravy oken, žaluzií, také venkovní stínění i důležité kontakty.