Už máte sjednanou pojistku, která by řešila případný úder blesku, vytopení sousedů nebo podobné nepříjemnosti? Pokud ne, není důvod čekat a váhat, protože nehody přicházejí a odcházejí, zbývá po nich ale jen nutnost uhradit škody a dát vzniklou situaci do pořádku.

Bez pojištění jde o výdaj pro domácnost v řádu desítek a výjimečně i stovek tisíc korun, což je nemalý zásah do rozpočtu. Je proto lepší, když jsou majitelé nemovitosti připraveni a za zlomek podobné ceny mají po ruce okamžitou pomoc…

Není důvod spěchat, nabídku si pečlivě prohlédněte

Zajímavý návrh, ale je třeba si jej nechat ještě projít hlavou. Pojištění nemovitosti a domácnosti může mít řadu různých variant, pohlídat si především musíte jednu důležitou věc – všechna rizika, která mohou a současně nemusí nastat – je lepší mít pod smlouvou, vlastně pro jistotu, chcete-li pro klidnější spánek. Jde i o věc zodpovědnosti, za sebe nebo za celou rodinu.

Pojistná ochrana by měla být co nejkomplexnější a když se nabídne možnost online dohody, oproti jednání na pobočce obvykle ušetříte. Nejde také o nic složitého, sjednání je docela jednoduché i pro ty, kteří nejsou zrovna pokročilými uživateli internetu. Vše je intuitivní, nebudete na nic čekat, potvrzení přijde obratem.

Online řešení přesně na míru vašim potřebám

Pojištění bydlení online je dnes už otázkou pár minut, o to více času pak můžete věnovat přemýšlení a rozvažování. V každém případě, nemusíte si pojistit jen byt nebo rodinný domek, ale například i rekreační domácnost, vybavení vaší dílny nebo ordinace, bazén, garáž a další podobné objekty. Jistě také není od věci přemýšlet i nad dalším pojistným krytím, takzvaná pojistka na blbost se může hodit nejen v zaměstnání, ale třeba i na cestách.