Jestli zrovna hledáte to pravé povlečení, které vás v zimě zahřeje, bude se snadno prát, rychle uschne, je příjemné k vaší pokožce a má ještě další dobré vlastnosti, už nemusíte dál pátrat. Vaše požadavky bez kompromisů splní právě mikroplyšové povlečení – huňaté, jako plyšový medvídek.

Kdo jednou zkusí, už nechce jinak

Pokud přemýšlíte, jaké nejvhodnější povlečení byste si měli pořídit na zimu, aby vás zahřálo a potěšilo, rozhodně si prohlédněte ta, která najdete v našem e-shopu. Můžete si podle libosti vybrat z různých materiálů, barev, vzorů, a dokonce i rozměrů, zkrátka jaké se vám hodí. Jakmile se ale ochladí, věřte, že pokud si jednou vyzkoušíte povlečení z mikroplyše, už nikdy se ho nebudete chtít vzdát.

Mikroplyš ví, jak potěšit

Pamatujete si na ten báječný pocit z dětství, kdy jste k sobě tiskli plyšového medvídka? Bylo to, jako by vás někdo blízký objímal, cítili jste, že o vás někdo pečuje, ochraňuje vás. A přesně ten samý pocit budete mít, když se zachumláte do mikroplyšového povlečení. Stačí si ho pohladit, dotknout se a okamžitě poznáte, že se vám bude v jeho mikroplyšové náruči líbit. Je totiž chlupaté, hebké, měkoučké a to, že vás zahřeje a ozdobí ložnici, není zdaleka všechno.

Proti stresům i problémům

Někdy míváte problémy, večer cítíte bušení srdce, máte bolesti hlavy a nemůžete usnout. Psychika je složitá věc, a i když problémy jen tak nevymažete, můžete pro své zdraví něco udělat. Jedna z možností k odstranění problému je právě mirkoplyšové povlečení. Podle psychologů se stresové faktory výrazně sníží, pokud se přitulíte k něčemu, co je měkké, teplé a chlupaté. Funguje to stejně jako když jste byli malí a objímali oblíbeného plyšáka. Tak funguje i mikroplyšové povlečení. Když se do něj večer zachumláte až po bradu, budete se ráno cítit výrazně lépe.

Samé dobré vlastnosti

Mikroplyšové povlečení ale není jen krásné a léčivé, má navíc spoustu jiných dobrých vlastností. Pohlcuje několikanásobně více vlhkosti než bavlna a zároveň ji rychle odpařuje, proto nehrozí, že byste spali ve vlhku, i když se třeba hodně potíte. Zahřeje na první dotek, má úžasné termoregulační vlastnosti a je skvělou volbou pro alergiky. Nelíbí se v něm totiž roztočům, ani bakteriím.  Nemusíte se ani trochu bát, že bude pouštět vlákna nebo žmolkovat. Dlouho si zachovává zářivé barvy, a to i při častém praní. A prát jej můžete skutečně často, schne totiž rychlostí blesku.