Podle realitních makléřů patří Žižkov mezi městské čtvrtě s největším potenciálem. Důvodem je rozvíjející se infrastruktura a revitalizace oblasti Nákladového nádraží Žižkov, kvalitní občanská a sociální vybavenost, rozsah městské dopravy a hlavně nová kvalitní rezidenční výstavba. Mezi tu se řadí i bytový projekt Byty Na Vackově, který nabízí na horním okraji Žižkova k prodeji na 347 bytů různých dispozic, nebytových prostor a ateliérů.

Vybere si doopravdy každý

Projekt Byty Na Vackově nabízí k prodeji byty v Praze na Žižkově opravdu pro každého. Byty jsou dispozičně řešeny od 1+kk po 5+kk. Součástí bytu je balkon, lodžie, předzahrádka nebo terasa v posledním patře bytového domu. Celkem se počítá v této etapě s 5 objekty o maximálně 12 patrech, což vhodně zapadá do okolního prostředí a díky asymetrii se nejedná o monoliticky působící bytový dům. Právě naopak architektonické řešení z dílny MS Architekti přichází s byty, kde je maximálně využitý prostor i zajištěn přísun denního světla.

Zelený Žižkov

Kromě denního světla v bytech je v okolí i nepřeberně možností procházek v zeleni, protože Žižkov disponuje největším počtem parků a lesoparkem. Právě Vítkov je oblíbený mezi cyklisty pro zajímavou cyklostezku a tunel pod vrchem, který ústí směrem k lesu Krejcárku, ten je na rozmezí Žižkova a Vysočan. Byty na Praze 3 jsou tedy více než vhodné pro milovníky sportů a nejen cyklisty, protože i ostatní parky nabízí volnočasové vyžití, možnost zahrát si volejbal, fotbal nebo zaházet frisbee.

Vhodná investice do budoucnosti

Vzhledem k velkému rozvoji celé čtvrti se investice do bytu na Vackově vyplatí i z dlouhodobého hlediska, podle realitních makléřů ceny bytů na Žižkově porostou o desítky procent v průběhu několika let. K financování lze navíc využít výhodný hypoteční úvěr za zvýhodněných podmínek, který žadatelům nabízí minimální byrokratickou zátěž při jeho zařizování a nulové poplatky za zpracování hypotéky.