Zdravý sexuální život je důležitou složkou každého vztahu. Aby naplnil vaše potřeby a touhy je nezbytné se o něj starat, rozvíjet ho a pracovat na jeho neustálém rozvoji.

Náročné a těžké je to především při vztazích na dálku. Naštěstí, díky moderním technologiím je to mnohem snadněji než před lety. Poradíme vám, jak si okořenit sexuální život, když máte partnera stovky či tisíce kilometrů daleko.

Mluvte spolu o vašich pocitech, potřebách, touhách a fantaziích
První podmínkou fungujícího intimního života je vzájemná otevřená komunikace. Buďte k partnerovi upřímná. Nestyďte se experimentovat s intimními aktivitami, které vám oběma dělají dobře. Musíte prolomit například bariéru pojmenovat některé věci pravým jménem, ​​nestydět se otevřeně hovořit o věcech svého i jeho těla. Podělte se se svými touhami, poslechněte si touhy partnera a snažte se společně hledat cesty, jak je naplnit.

Začněte se sextingem

Ačkoliv sexting dokáže udělat v mimopartnerský vztazích hodně špatného, ​​ve vlastním intimním vztahu je výborným způsobem jako navnadit partnera. Začněte si psát erotické zprávy, které si budete navzájem vyměňovat. Pište si v nich, co by se vám líbilo, co byste partnerovi udělali a co byste chtěli od něj. Tato aktivita ve vašem vztahu udrží intimitu, náboj a vzrušení a vy se budete těšit na každou další zprávu.

Vytvořte si tajný sdílený fotoalbum
Vyšším levelem textovek je album, do kterého můžete vkládat své intimní fotografie. Uvidíte, že těmito obrázky přitáhnete partnerovu pozornost a návnad ho na společné setkání. Míra odhalení na fotografiích závisí od vašeho naturelu, zda se vyfotíte mírně zahalena, abyste nastartovali partnerovu fantazii nebo mu vložíte do alba svou zcela nahou fotku.

Horká linka

Skvělým prostředkem jak rychle a jednoduše dosáhnout společné vzrušení navzdory kilometrem, které vás dělí, je sex po telefonu. Nabízí vám dvě možnosti. První je, že budete sami sebou a poskytnete si úlevu od sexuální frustrace pořádně horkým telefonátem. Druhou možností je, že se zahrajete na telefonujícího klienta a vy budete „profesionálkou“, která tyto služby poskytuje. Taková hra dodá vašemu sexu po telefonu nový rozměr. Neváhejte!

Online „párty“
Audiovizuální online kontakt patří mezi nejintenzivnější a nejvzrušivější možnosti. Závisí jen na vaší dohodě a otevřenosti, kam jste schopni a ochotni zajít. Zda si poskytnete pohledy na své nahé těla nebo k tomu připojíte i akci s pomocí různých sexuálních pomůcek. Tento typ sexuálního kontaktu patří mezi absolutně nejintimnější a nejdůvěrnější, proto zajistěte maximální ochranu před únikem vašich záběrů.

Stará dobrá klasická pošta

Pokud si nepotrpíte na nejnovější vymoženosti a dáváte přednost klasickým věcem, můžete vyzkoušet tradiční poslání milostných dopisů prostřednictvím pošty. Možná se smějete, ale není nad napětí, které pociťujete, že vám má přijít list plný intimních vyjádření. V listu se můžete zcela odvázat, můžete napsat i deset stran, můžete své sexuální nápady psát na voňavý papír, který zintenzivní prožívané pocity.

Nezapomínejte na masturbaci

Realitou vztahu na dálku je, že občas budete muset čelit sexuálním frustracím. Zapomeňte na nevěru a zaměřte se raději na masturbaci. Umožní vám udržet vaše sexuální chutě a touhy na uzdě, aniž byste přišli o svůj apetit.