Pojďte se s námi podívat na příběhy z praxe, které mají jednoho společného jmenovatele: Podnikatelé si splnili své sny pomocí franšízy nejen Extéria Market. Jak se jim vedlo?

Vlastní sen díky franšíze

„Vždy jsem si přál, aby bylo moje podnikání bez dřiny. Hledal jsem způsob, jak to udělat, abych netrávil nekonečné hodiny studiem podnikatelských rizik a vhodných forem podnikání. Franchising mi ihned padl do oka. Bylo snadné si najít vhodnou franšízu – vždy jsem si přál obchodovat s nábytkem. Tento typ podnikání doporučuji každému, kdo si přeje splnit svůj sen rychle a bez zbytečného rizika,“ uvádí pan Jáchym.

Přála jsem si, aby lidé chodili od prvního dne

„Od doby, kdy jsem měla děti, jsem ráda pekla. Založit si vlastní výrobnu bylo ale velké riziko. Proto jsem se raději rozhodla, že si zakoupím franšízu a budu si plnit svůj sen pomalu. Skutečně jsem potřebovala, ať ke mně chodí lidé již první den od otevření provozovny. A můj sen se vyplnil. Dnes jsem majitelkou franšízy, a navíc jsem si již otevřela své vlastní cukrářství,“ hovoří paní Veronika.

Konečně úspěšný model

„Neměl jsem ze začátku štěstí. Zařídil jsem si provozovnu, ale lidé mi do ní vůbec nechodili. Dnes již vím, že už tenkrát jsem měl moc silnou konkurenci, a navíc jsem si nemohl dovolit snížit ceny. Po neúspěchu jsem zkusil franšízu a od začátku jsem se těšil z vysokých tržeb. Zákazníci si mou provozovnu našli zcela sami jen proto, že se jednalo o známou značku. Jsem nadmíru spokojen,“ tvrdí pan Jiří.

Výborný začátek

„S franchisingem jsem měl začít již před několika lety. Dnes bych byl mnohem úspěšnější, než jsem dnes. Nyní vlastním tři franšízy, které jsou z podobných oborů. A mám v plánu koupit i další. Jedná se o formu podnikání, se kterou máte již od samého začátku výhodu. Konkurence vám prostě nestíhá,“ říká pan František.

Je franchising i pro vás?