Pamatuji si to jako včera. Na testu se objevily dvě čárky. Neskutečná euforie, ale také strach z neznámého. Cítila jsem se unaveně, ale na druhé straně plná energie. Před očima se mi zjevil dětský kočárek a dětský pokoj plný krásného dětského nábytku. Začala jsem se těšit na to, kdy konečně začnu vybírat celou výbavičku. Začala jsem dudlíkem a zdaleka neskončila výběrem jedné z nejdůležitějších věcí – kočárkem – prvním dopravním prostředkem svého syna. 

Výběr mezi dětského kočárku před lety a dnes

Spojení „luxusní kočárek“ snad ani neexistovalo. To když dnes otevřeme webový prohlížeč a zadám do něj slovo kočárek, objeví se neskutečné množství výsledků. Proto, pokud sháníte dětský kočárek, pojďte na to jinak! Zadejte si rovnou zelenazirafa.cz a vstupte přímo do e-shopu, který vás uchvátí nejen nabídkou dětských kočárků, ale také skvělým dětským nábytkem a dalším zbožím, které vaše miminko a vy budete potřebovat. 

Po zjištění všech těch značek (kočárky Raf Pol, kočárky Baby Design, kočárky Kunert Rotax, kočárky Kunert Romantic, kočárky Kunert Mila, kočárky Riko Basic, kočárky Riko Piano, kočárky Baby Merc Faster 3 Style, kočárky Baby Merc Zipy Q), stylů, typů, koleček, odpružení, nastavitelných rukojetí, rozměrů, barev, brzd, kombinací se vám možná na chvíli zatočí hlava a vypnete počítač s přesvědčením, že na to máte přece ještě čas. Možná netušíte, že kočárek a dětský nábytek budete vybírat dobrých pár měsíců.

Je to vás!

Takže, milí nastávající rodiče, ať už se budete rozhodovat mezi kombinovanými kočárky Raf Pol, kombinovanými kočárky Baby Design, kombinovanými kočárky Riko Basic, kombinovanými kočárky Riko Piano, kombinovanými kočárky Kunert Rotax, kombinovanými kočárky Kunert Romantic, kombinovanými kočárky Kunert Mila, kombinovanými kočárky Baby Merc Faster 3 Style, kombinovanými kočárky Baby Merc Zipy Q či kombinovanými kočárky Adbor Ottis Gold, přeji vám ve vašem výběru šťastnou ruku!