Let vrtulníkem

Pokud hledáte způsob, jak si zpestřit dny během celého roku či chcete potěšit blízkou osobu, tak jste narazili na to pravé! Nabízíme jedinečný zážitek prostřednictvím vyhlídkového letu vrtulníkem Robinson R44.

Jedná se o ojedinělou a nevšední záležitost! V dnešní době již člověk cestuje různými dopravními prostředky, nicméně let vrtulníkem má své kouzlo, protože máte možnost vidět krásy z ptačí perspektivy a tento zážitek nezažije každý.


Díky tomu, že je let určen pro 3 či 2 osoby máte i dostatek soukromí na prožití takovéhoto zážitku. Tímto zážitkem potěšíte nejen sebe, ale také partnera, manžela, rodiče, děti, přátele či kolegu.

Jaký model vrtulníku využíváme při vyhlídkovém letu vrtulníkem?

Pro vyhlídkový let vrtulníkem využíváme čtyřmístný lehký vrtulník modelu Robinson R44. Tento vrtulník pochází z dílny amerického výrobce Robinson Helicopter Company, která patří mezi nejlepší ve svém oboru. Model Robinson R44 se vyrábí od roku 1993 a stále jeho výroba probíhá, což potvrzuje jeho neskonalé kvality.

Let vrtulníkem

Jak dlouho trvá vyhlídkový let vrtulníkem a kudy létáme?

Z naší nabídky si můžete vybrat celkem ze tří časových možností délky letu. Jedná se o 30, 60 či 90 minutové lety. Každý časový úsek má své vlastní letecké trasy, které můžete využít v naplánování úžasného zážitku.

Cena vyhlídkového letu vrtulníkem?

Konečná cena samotného letu vrtulníkem závisí na několika faktorech a to je na délce letu spolu s trasou a počtem osob.


Ceny jsou uvedeny u každého časového úseku i trasy, takže si můžete vybrat z nepřeberného množství zážitků či dokonce tyto zážitky kombinovat.
Ceny letu vrtulníkem začínají již na částkách 2.900,- Kč na osobu včetně DPH. Díky tomu, že ceny začínají na tak nízkých částkách, v porovnání s jinými dopravními prostředky podobného typu, jsou dostupné opravdu každému.