Když jsem u svého prvního syna stála před rozhodnutím, v jakém prostředí provedu zápis do školky, bylo to vcelku dosti náročné, jelikož kvalitních školek bylo jako po šafránu. V momentě, kdy jsem ovšem s manželem narazila na soukromou školku Pro Family, bylo rozhodnuto. Vstřícný přístup personálu, domácké prostředí školky, ve kterém jsem se cítila bezpečně nejen já, nýbrž i můj syn Matyáš. Tudíž nebylo, co řešit. Mé srdce si Pro Family rozhodně získala hned z několika zásadních důvodů. 

Zápis do školky si syn užil

Svůj zápis do školky si Matyáš doslova užil. Po své první exkurzi ve školce se mě stále každý den znovu a znovu ptal, když už konečně půjde do školky. V momentě, kdy nastal den D, byl blahem bez sebe. Dokonce mu ani nevadilo, že nás celý den neuvidí, ba naopak. Velmi se totiž těšil na nové kamarády, které zde pozná a také na milé vychovatelky, které ke svým svěřencům přistupují se vší láskou a pochopením. Ke každému dítěti se totiž chovají přesně podle jeho potřeb a nikoho neškatulkují, jak to ve většině školek bohužel bývá zvykem. Jsem tedy skutečně ráda za to, že se můj syn stal součástí tak úžasného kolektivu. 

Fantazie školce rozhodně nechybí

Poté, co proběhl tolik očekávaný zápis do školky a s ním i první den, kdy byl Matyáš ve školce, ke mně paní vychovatelka přispěchala ihned s nabídkou, zda syna nechci posílat do některého z kroužků, které jsou pod záštitou školky, jelikož v něm vidí jistý hudební potenciál, kterého jsem si doma povšimla i já. Tudíž jsem neváhala a Matyáše přihlásila na hodiny flétny. K tomu všemu si sám řekl o kroužek tenisu, čemuž jsem nemohla sama uvěřit. Školka Pro Family totiž pořádá tolik fantastických akcí, výletů a kroužků, že je opravdu z čeho vybírat a dokonce sami děti se do těchto kroužků sami hlásí v houfech. Nevídané, že? Je vidět, že fantazie této školce opravdu nechybí a že si děti, které jí navštěvují, rozhodně nemohou stěžovat.