Pokud se seznamujete online a usmálo se na vás štěstí při seznamování, pak vás zcela jistě čeká také první rande, pokud tedy nepokračujete pouze v e-mailové komunikaci, chatu, nebo jiné formě komunikace. Věříte, že si takové rande můžete užít výrazně lépe a zanechat mnohem lepší dojem, než tomu bylo doposud?

Co tedy výrazně ovlivní tvoje rande

Asi každý z nás už na nějaké to rande šel. A zkuste si teď vzpomenout, na čem vám vždy záleželo nejvíc a na co jste nemysleli vůbec? Ano, byl to vzhled, pohled do zrcadla s představou, jak vás asi bude na první pohled vnímat. Pak vybrat ten nejlepší outfit, doplnit vhodně nějakým luxusním parfémem a jde se na věc. Ano, to je takový základ, rutina, jak se na první rande nachystat, ale věřte, že to není vůbec vše a vaší silnou zbraní je něco jiného. Něco, co naopak necháte doma, s sebou na rande si to nevezmete. Napadá vás, co to je? Jsou to předsudky, zbytečné obavy a stres, který sami na sebe budete mířit. A to může zásadně ovlivnit úspěšnost rande a váš celkový zážitek.

Z každého rande si berte to nejlepší, zdokonalujte se

Prostě na rande běžte bez předsudků, neuvažujte o tom, že buď z toho bude vztah na celý život, nebo nic. Berte to jako schůzku s člověkem, který vás může v jakémkoliv ohledu obohatit, věnuje vám svůj čas a věří vám alespoň trochu, a proto se sejde.

Můžete tak kromě vysněného partnera objevit třeba nejlepší kamarádku nebo kamaráda, nebo si s dotyčným člověkem padnete do oka po stránce pracovní a navážete spolu třeba jen nějakou spolupráci. Nebo vás bude spojovat nějaký zájem, koníček, nebo sport a společně se tomu začnete věnovat.

Prostě berte protějšek, který s vámi má jít na rande, jako kontakt. Buďte uvolnění, otevření všem variantám toho, jak to dopadne a užívejte si společnou chvíli. A věřte, že pokud to zkusíte s tímto přístupem, necháte obavy a stres doma, pak se s vámi bude člověk cítit mnohem lépe a šance na cokoliv jsou mnohem vyšší.

Nehledejte lásku, ale správného člověka

Pokud procházíte inzeráty a profily uživatelů na seznamce, určitě si všímáte, že hodně z nich hledá lásku. Lásku jako takovou opravdu nenajdete, vy musíte nejprve objevit vhodný kontakt, člověka, se kterým si vztah začnete budovat a společně to přetavíte v lásku. Takže hledejte někoho, kdo vám bude napoprvé blízký třeba tím, co ho zajímá, baví, odkud je a tak dál. Je pak mnohem větší šance, že vaše rande bude příjemnější, budete si mít o čem pokecat a přes tyto okolní témata a zájmy začnete zároveň poznávat člověka i po všech ostatních stránkách.

Choďte nejen na první rande uvolnění, pozitivní a plní optimismu. Vždy si z takového setkání můžete něco odnést a to, že to neskončí vážným vztahem, to není vůbec žádná prohra. Každý dobrý kontakt se počítá a může se hodit v budoucnu.

2 KOMENTÁŘE