Rozrostla se vám firma? Zaměstnáváte více zaměstnanců než dříve? Vaši současní účetní již na rozšířenou agendu nestačí? Pak je možná nejvyšší čas oslovit společnost AZA účetnictví. Odborní zaměstnanci mají více než dvacetileté zkušenosti v daném odvětví, pomohou tedy jak s personalistikou, mzdami, tak s podvojným účetnictvím. Dovedou zdárně a rychle provést rekonstrukci stávajícího účetnictví ve firmě tak, aby se aktualizovala na novou podobu společnosti, a k tomu ještě reagovala na měnící se legislativu a předpisy.

Vzděláním stávajících účetních dosáhnete pružného zpracování vašich financí

Díky externím daňovým poradcům a auditorům lze v konkrétní společnosti provést audit, na nějž plynule naváže rychlá rekonstrukce účetnictví tak, aby nedošlo k nedopatřením a pochybením, jež by mohly být snadno sankcionovány ze strany nadřízeného kontrolního orgánu. Pokud byste chtěli své účetní více vzdělat, AZA účetnictví Praha poskytuje zájemcům o větší informovanost v oboru odborné přednášky, případně školení. Zájemci o informační e-maily mohou být pravidelně informováni o chystaných změnách, tak aby se mohli rychle připravit a reagovat bez otálení.

AZA účetnictví Praha nabízí sestavení účetních uzávěrek a zasílání pravidelných reportů, a to v českém, případně anglickém jazyce. Odborně vyškolení zaměstnanci zajišťují v malých firmách i velkých korporacích daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, nabízejí i vyřizování na příslušných úřadech. V jejich kompetenci je zároveň vyúčtování daní, silniční daně – vše v souladu s platnou legislativou. V neposlední řadě je třeba uvést, že společnost AZA účetnictví Praha je maximálně pojištěna proti potenciální škodě způsobené klientovi. Zájemci o poskytnutí rad a podobně se mohou spojit s odbornými poradci prostřednictvím kontaktního formuláře. 

1 komentář