Když byly před pár lety uvedeny na trh elektronické tabákové výrobky, mnoho z nás si zajisté připadalo jako v Jiříkově vidění. I tak tradiční a klasická záležitost, jako je vychutnávání si tabákového výrobku, najednou dostalo punc modernizace a pokroku. Ještě dřív, než jsme se však stihli rozkoukat a toto téměř sci-fi zařízení zvané e-cigareta začít vnímat jako nudnou a obyčejnou výbavu každého nadšence tabáku, nás výrobci opět stihli doběhnout, a téměř až sedmimílovým krokem zase postoupit vpřed.

Další krok do budoucnosti…

Klasické elektronické alternativy, které kromě možnosti nejrůznějších náplní také slibovaly menší zdravotní škodlivost, začaly být postupně vytlačovány zařízeními na zahřívaný tabák. Na rozdíl od předešlých podobných produktů se jim opravdu podařilo dosáhnout kýženého výsledku a jejich používání, ve srovnání s klasickými výrobky, představuje menší zdravotní zátěž pro tělo. V současnosti se velké popularitě těší například Pulze. Jeho užívání funguje na principu nahřátí náplně, ze které se postupně uvolňuje požadovaný nikotin. Nedochází zde však k procesu hoření, stejně jako u klasických produktů, který je jindy zodpovědný za uvolňování škodlivých látek způsobujících drtivou většinu nežádoucích efektů. Zároveň se také snižuje celková škodlivost až o 80%. S Pulze tak můžete dát sbohem nešvarům jako jsou:

  • Zažloutlé zuby a nehty
  • Zápach oblečení
  • Zadýmené místnosti

Řešení pro náročné

Kromě benefitů zmírňujících dopad na zdraví však Pulze přináší i možnost výběru tabáku podle chuti. Náplně iD lze totiž zakoupit hned v několika variantách. Vybírat tak můžete z variant:

  1. Rich bronze
  2. Balanced blue
  3. Capsule polar
  4. Ice
  5. Polar green

Tato nová generace produktů uživatelům nabízí úplně nový prožitek z jejich oblíbeného rituálu.

Autor: Elena Gotfried