Strávit pár dnů v ničím nerušené pohodě, doslova uprostřed lesů, a přesto jen nedaleko hranic Prahy. Zajímavý zážitek, na nějž budete dlouho vzpomínat a načerpáte díky němu spoustu nových sil do každodenní práce.

Romantický odpočinek v údolí kolem řeky Berounky, kde stojí jedna z největších perel české architektury, návštěvníkům jednoduše učaruje. Čas tu totiž ubíhá o něco pomaleji, žádný spěch z metropole sem nedoléhá. Vychutnat si naprostý klid, nejen o víkendech nebo letních dovolených, se tak přímo nabízí…

Prostředí plné relaxace a restaurace pro gurmány

Restaurace, kde ochutnáte výtečné ryby nebo relaxační centrum, když zrovna bude pršet a výlety byste si tak příliš neužili. Hotel u Karlštejna nabídne i ostrov s altánem, stejně jako prostornou letní terasu. Nabízí se tak nejen delší dovolená, ale i víkend plný klidu, protože centrum Prahy je vzdáleno zhruba 25 kilometrů – snadno sem tedy dojedete autem, žádná dálka na vás nečeká.

A kam se vypravit v nejbližším okolí? Kromě toho, že se nabízí samotný Karlštejn, tak tu je i Svatý Jan pod Skalou, malá obec, kterou podle legendy založil poustevník svatý Ivan. Vedle kostela nesoucího jeho jméno teče léčivý pramen a zdejší výhled na Český kras je prostě nádhera a skvost!

Vítány jsou mladé páry i rodiny s dětmi

Až jednadvacet pokojů k dispozici, dvoulůžkové nebo rodinné, stačí si jen vybrat, který vám bude nejvíce vyhovovat. Nabízí se třeba i pokoj Executive s krásným výhledem na Berounku či do přilehlých zahrad. Rodinný pokoj je určen až pro tři dospělé a jedno dítě, ve všech místnostech je samozřejmě připraven stylový nábytek, satelitní TV a minibar, takže si na své přijdou i nejnáročnější hosté. Podívat se třeba do Lomu Velká Amerika, Řevnic nebo Tetína? Jistě, stačí si naplánovat malý výlet, ubytování Karlštejn bude příjemným zázemím.