Auto potřebujeme snad všichni, a to většinou i každý den. Děti do školy, dospělí do práce, nákupy, zábava, výlety a podobně, zkrátka – obejít se bez spolehlivého vozu je opravdu těžké, ba dokonce až nemožné. Jak to ale vyřešit, když rodinný rozpočet nemá na nový model a potřebuje se proto trochu porozhlédnout v aktuální nabídce ojetých vozů na trhu? Ta je dosti široká, ale jedním dechem je třeba dodat, že vybírat by se mělo hlavně v renomovaných provozovnách!

Praktický model nebo spíše osvědčená značka?

Dnešní autobazary procházejí neustálým vývojem, konkurence na trhu je pestrá a nikdo nechce zůstat na pomyslném stříbrném či bronzovém stupínku. Komisní prodej a až dvouletá záruka na vybrané modely je jen částí úspěchu, protože kdo chce zabodovat, musí rozhodně přidat ještě něco navrch.

Samozřejmostí musí být i prověření původu vozidel, neboť zákazník chce znát veškeré detaily o nabízeném zboží. Výhodou pak jistě je i možnost hned po koupi uzavřít povinné ručení, na místě, bez dalších složitých formalit – a ušetřit tak čas.

Výběr z několika stovek zajímavých modelů

Různé stáří, různé značky – pestrá nabídka čítající až tři stovky různých vozů! Pražské autobazary ojetých aut mají za sebou roky práce, pro zájemce, kteří nemají dostatek prostředků v hotovosti, je připraven i leasing s desetiprocentní akontací nebo přímo úvěr, kdy je akontace nulová.

Děláte si zálusk na Audi nebo spíše dáte přednost některé z jiných prestižních značek? V nabídce nechybí ani Mazda, Mercedes nebo Škoda, která je na tuzemských silnicích k vidění snad vůbec nejčastěji. Dvanáct let zkušeností se zkrátka musí projevit, vždy budete vědět, na čem jste. A malá rada na závěr, vybírejte pečlivě, vůz by vám měl sloužit přinejmenším několik sezon!