Možná také přemýšlíte, čím oživit svou oslavu, party nebo večírek. Co byste řekli tomu, kdybyste si udělali nezapomenutelné a originální fotografie? Máme pro vás skvělé tipy, jak na to.

Skupinky, do řady

Focení skupinek gratulantů, kolegů nebo přátel – to je běžná součást každé oslavy nebo večírku. Po čase ale zjistíte, že stále uniformní fotografie skupinek nejsou příliš nápadité. Dýmovnice do ruky vám dopřejí skutečnou zábavu. Stačí, když se skupinky seřadí nebo vytvoří obvyklý útvar. Za nimi pak vytvořte dramatické pozadí pomocí dýmovnice do ruky. A najednou se budou všichni skvěle bavit! Tato zábavní pyrotechnika je bezpečná a vydrží doutnat více než minutu. Fotek tak stihnete skutečně dost.

Umělecké pojetí

To ale rozhodně není všechno, co můžete tvořit. Přejete si skupinové fotky přemístit do exteriéru? Zjistěte si směr a sílu větru a hurá ven! Dýmovnice do ruky jsou také ideální pro tvorbu zajímavých firemních fotografií s uměleckým nádechem. Potřebujete rozproudit zábavu na oslavě? Udělejte si přestávku na focení a dovolte, aby se dýmovnice do ruky postaraly o projevení nápaditosti účastníků party. Najednou zjistíte, kolik nových nápadů budete realizovat.

Barevné spektrum

Dýmovnice do ruky se vyrábějí v celé řadě barevných provedení. Není tedy problém vytvořit kompozice například v barvách vaší firmy. Nebo si budete přát duhové útvary, ve kterých se budou prolínat jednotlivé barvy? Dýmovnice můžete vložit lidem do ruky, nebo je nechat doutnat v pozadí či v blízkosti skupinek, které budete fotit. Nenucené fotky plné zábavy pro všechny zúčastněné máte zaručeny! Atmosféra se uvolní a vaše oslava nebo party se mnohem více rozjede. Ještě dlouhou budete vzpomínat na to, jak jste si užili legraci během focení.

Zábavní pyrotechnika, jako jsou prskavky nebo dýmovnice do ruky, se postará o jedinečné fotografie.